Fleet management pre stredné firmy

stredna firma freepika

 

Rovnako ako malé firmy, aj tie stredné často správu vozového parku podceňujú a nemajú zavedené žiadne postupy ani správcu, ktorý by mal túto oblasť na starosť.

 

Skúsený fleet manager pritom dokáže firme ušetriť náklady aj v rade miliónov. Pretože je ale pre malé a stredné firmy často nevýhodné najímať ďalšieho zamestnanca iba na túto pozíciu, je outsourcing správy vozového parku u týchto spoločností najvýhodnejším riešením.

 

Postúpenie fleet managementu odborníkom pritom prináša hneď niekoľko výhod:

 

  • ÚSPORA NÁKLADOV: správca vozového parku analyzuje celkové náklady (TCO) a podľa výsledkov navrhuje ďalšie opatrenia vedúce k úsporám nákladov a vyššej efektivite.
  • ÚSPORA ČASU: zamestnancom vašej firmy odpadá všetka starosť o administratívu, ktorá správu firemného autoparku sprevádza. Tento čas potom vaša firma môže venovať činnostiam, ktoré jej prinesú ďalší zisk.

 

Sixt leasing ponúka svojim klientom produkt Správa vozového parku, ktorý navyše individuálne prispôsobujeme potrebám každého klienta. Postaráme sa o všetku administratívu, prevádzku, údržbu a vyhodnocovanie nákladov. Kontaktujte nás a zverte svoj fleet management profesionálom.

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať:
0948 219 071