Sixt leasing Slovenská a Česká republika

Sixt leasing patrí medzi popredných európskych poskytovateľov operatívneho leasingu. Spoločnosť má dlhoročnú tradíciu ako špecialista na operatívny full-service leasing, ktorý v Českej republike poskytuje už od roku 1998.

Produkt operatívneho leasingu pod značkou SIXT je v ČR zastúpený spoločnosťou SPEED LEASE a.s.

Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2017 ako 100% dcérska spoločnosť fimy SPEED LEASE a.s. s oprávnením ponúkať služby operatívneho leasingu pod hlavičkou Sixt Leasing.

Nositeľom licencie pre SR je spoločnosť SPEED LEASE Slovakia s.r.o.

Firma SIXT patrí medzi najstaršie rodinné spoločnosti v Európe. Jej príbeh je od počiatku veľmi zaujímavý a je úzko spojený s históriou Európy v posledných viac než 100 rokoch. Už v roku 1912 pán Martin Sixt v Mníchove založil svoju autopožičovňu, vtedy len s tromi vozidlami značky Mercedes. Dnes je materská akciová spoločnosť SIXT AG verejne obchodovateľná na nemeckej burze a veľkosťou a rozsahom služieb patrí medzi leadrov na trhu. Firma si aj napriek tomu zachovala svoj rodinný charakter, rodina Sixt je i naďalej najvätším akcionárom a na riadení firmy sa podiela na dennej báze.

Vďaka symbióze divízií ako autopožičovňa, leasing či predej jazdených vozidiel sme schopní ponúknuť komplexné a vzájomne sa doplňujúce služby. Našou prioritou je vaša spokojnosť, náš prístup je vždy individuálny a osobný. Presne tak, ako to v rodinnej firme má byť.

Našou stratégiou nie je krátkodobý zisk. Nesľubujeme to, čo nedokážeme splniť. Cieľom spoločnosti Sixt leasing je dlohodobé partnerstvo založené na transparentnosti, osobnom prístupe a otvorenosti. Našou ambíciou je spokojný klient, ktorý sa k nám opakovane vracia a využívava naše služby.

 

  

Kam ďalej:

Sixt Leasing International

Skupina Sixt

Sixt leasing - garancia mobility

Výhody skupiny Sixt

 

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať:
0948 219 071