Prečo Sixt Leasing?

Prečo si zaobstarať operatívny leasing od Sixtu

 

1. Máte voľnosť v rozhodovaní


 
Nie sme súčasťou žiadnej bankovej ani automobilovej skupiny, preto dokážeme pripraviť úplne nezávislé riešenie.

Také, ktoré berie ohľad na Vaše potreby a preferencie.

o    sami si vyberte najvhodnejšie vozidlo

o    sami si zvolíte dobu prenájmu

o    sami si zvolíte požadovaný rozsah služieb

o    sami si určíte termín prevzatia vozidla

o    pravidelne môžete obnovovať váš vozový park

o    pri všetkých krokoch Vám poskytneme odborné konzultácie

 

2. Využívate kvalitný zákaznický servis Sixt leasingu


 
SIXT leasing Vám poskytne individuálny servis najvyššej kvality a špecializované know-how a to všetko bez dlhého čakania. Operatívne reakcie na prianie alebo potreby vodičov sú silnou stránkou našich služieb.

Kvalitná služba a prvotriedna starostlivosť je našou prioritou. Nie sme ani nechceme byť najväčšou leasingovou spoločnosťou. Ctíme si filozofiu rodinnej firmy SIXT, náš prístup je vždy individuálny a flexibilný. Pre nás nikdy nie ste len číslo, svojich zákazníkov osobne poznáme.

 

3. Využívate synergiu skupiny SIXT


 
K Vašej spokojnosti SIXT neustále rozširujeme svoju pôsobnosť po celom svete. Aktuálne pôsobíme v 114 krajinách sveta a môžeme Vám tak ponúknuť medzinárodné riešenia. Využívajte benefitov z medzinárodne propojenej siete s individualizovanými riešeniami pre jednotlivé krajiny.
V Európe SIXT leasing predstavuje špičkovú starostlivosť postavenú na viac ako 100 ročnej skúsenosti firmy v starostlivosti o zákazníka používajúceho vozidlo od leasingovej spoločnosti alebo od autopožičovne.

Sixt leasing patrí medzi predných poskytovateľov pan európskych a globálnych leasingových služieb, na nadnárodnej úrovni je zmluvným partnerom mnohých významných korporácií.

 

4. SIXT je garanciou mobilitySixt Vám zaručí 100% mobilitu.

Sixt leasing Vám dokáže pod jednou strechou ponúknuť full-service leasing, krátkodobý i dlohodobý prenájom, pre delivery car, korporátnu kartu na zvýhodnené zapožičanie vozidiel po celom svete atď.

 

5. Sixt má tradíciu


 
Pán Martin Sixt začal v Mníchove požičiavať vozidlá už v roku 1912. Toto je tradícia, ktorá nás v Sixt leasingu všetkých zaväzuje. Rodina Sixt firmu dodnes riadi a zachováva jej rodinný prístup. Ako hovorí súčasná hlava Sixtu, pán Erich Sixt: „Good is not good, if better is expected!“
 

 

6. Sixt leasing eliminuje riziká


 
Za poskytované štandardné služby operatívneho leasingu, rovnaho ako aj za rozsiahlejšie pozáručné opravy nesie všetky riziká Sixt leasing. Naši klienti nenesú ani riziko z poklesu trhovej ceny vozidla. V prípade havarijného poistenia prostredníctvom Sixt leasing ste pre prípad totálnej škody krytý doplnkovou službou Sixt Car GAP (poistenie na účtovnú cenu vozidla). Riziká prevádzky vozového parku berieme za našich klientov na seba.

 

7. Sixt leasing preferuje dlhodobé partnerstvo


 
Naším cieľom nie je krátkodobý alebo jednorázový zisk, ale dlhodobé obojstranne vyvážené partnerstvo. Preto má Sixt leasing verných klientov, každého zákazníka si v Sixt Leasingu veľmi vážime. 

 

 

Kam ďalej:

Čo je to operatívny leasing?

Výhody operatívneho leasingu?

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať:
0948 219 071
Toto je testovací verze stránek