Spätný leasing

sixt

 

Spätný leasing je vhodnou formou leasingu pre tých, ktorí potrebujú rýchlo získať finančné prostriedky za čo možno najnižší úrok. Ak máte vozidlo v osobnom vlastníctve, môžete ho pomocou spätného leasingu speňažiť a pritom nestratiť právo na jeho používanie.

Princípom spätného leasingu je poskytnutie finančných prostriedkov výmenou za prevedenie vlastníctva vozidla na leasingovú spoločnosť. Na rozdiel od zástavy tu dochádza k plnohodnotnému prevodu auta na veriteľa – teda leasingovú spoločnosť, predajcovia preto odpadajú starosti s administratívou a ďalšími povinnosťami spojenými s vlastníctvom vozidla.

Spätný leasing je jedným z produktov, ktoré vám v rámci poskytovaných služieb Sixt Leasingu vieme ponúknuť. Vykúpime váš vozový park a spätne vám ho prenajmeme za vopred dohodnutú výšku mesačných splátok. Rozsah služieb si tu navyše volíte sami, rovnako ako tomu je pri našom operatívnom leasingu.

V prípade vozového parku navyše ponúkame možnosť nastavenia firemnej car policy, na základe ktorej je vozový park priebežne obnovovaný a sú poskytované nové vozidlá na operatívny leasing. Tým sa vyhnete zastarávaniu vozového parku a máte vždy k dispozícii najnovšie modely s minimálnym počtom najazdených kilometrov.  

 

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať:
0948 219 071